Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení 6.4.2020

Pošta Olešná oznamuje občanům, že důchodci, kteří si vyzvedávali důchod na poště, si ho opět budou sami vyzvedávat, tak jak to bylo před krizovým opatřením.

Dále oznamujeme občanům, že jsou stále k dispozici na Obecním úřadu Olešná roušky.

Skupina ČEZ oznamuje, že plánovaná odstávka el. energie, která měla být zítra, 7. dubna, se ruší a překládá na jiný termín. COOP Olešná bude otevřena beze změny.


Hlášení 16.03.2020

Jídelníček s rozvozem

Obec Olešná ve spolupráci s firmou masokrám fajnofka nabízí občanům zajištění obědů i s možností rozvozu. Jídelníček je vyvěšen na webových stránkách obce nebo možno k vyzvednutí na OÚ Olešná a v COOPu Olešná. Jídlo se bude dodávat buď v jídlonosičích (nutno mít dva na střídání) nebo v krabičkách za poplatek. Obědy budou vydávány v pohostinství nebo rozváženy domů od 11:30 hodin. Případní zájemci o tuto službu se mohou hlásit na OÚ Olešná.

 

Z důvodu nařízení vlády ČR, které platí od 16.3.2020, oznamujeme občanům, že provoz na OlÚ Olešná bude omezen. Bude otevřeno pouze úřední dny pondělí, středa od 14 do 17 hod. Jinak možno zvonit či klepat na okno nebo telefonovat. Tímto apelujeme i na naše občany, aby byli ohleduplní jeden vůči druhému, co nejméně se stýkali a dodržovali nařízení ke zmírnění šíření koronaviru. Jde o to nejcennější, co máme, o naše zdraví.

 

 

 


Hlášení 27.11.2019

SPOZ při OÚ Olešná a Hostinec u Zeleného stromu zvou děti i dospělé na Mikulášskou diskotéku spojenou s nadílkou. Těšit se můžete na loutkovou pohádku v podání divadla Vysmáto Aleše Bílka a nadílku od Mikuláše, čerta a anděla. Tato akce s e koná v sobotu 30.11.2019 od 17 hod. Jste všichni srdečně zváni. Vstupné dobrovolné.

Učitelky MŠ Olešná oznamují, že v pondělí 2.12.2019 od 15:30 hod. ve třídě MŠ se opět koná tvoživý kroužek "Šikovné ručičky". Ždáme roidče dětí, které se kroužku zúčastní, aby své děti přihlásili v MŠ buď osobně, telefonicky nebo e-mailem do pátku 29.11.2019. Poplatek za materiál je 20,- Kč.

Místní knihovna oznamuje svým čtenářům, že zítra, ve čtvrtek 28.11.2019, bude z provozních důvodů uzavřena.