Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení 24.4.2019

Obec Olešná ve spolupráci s autoškolou Jiří Kubec zvou občany na školení řidičů, které se koná v pátek 26.4.2019 od 18 hod. v přísální obecního pohostinství. Jste všichni srdečně zváni.

Odbor technický a dopravní Hořovice oznamuje, že v sobotu 27.4.2019 od 7 do 18 hod. povluje zváštní užívání silnic za účelem pořádání automobilové soutěže "Rallye Hořovice 2019". Start soutěže je u pily u Procházků před Zaječovem, dále se bude pokračovat směrem na Komárov, kde se na křižovatce před Komárovem odbočí na klínek a ále směr Jinina a Olešná. Cíl trasy je před Olešnou u bývalého zemědělského družstva. Po té automobily budou pouze přejíždět přes naši obec směrem na Kařízek. Uvedené komunikace budou v průběhu rychlostní zkoušky uzavřeny, v době mezi rychlostními zkouškami bude trať vždy bezpečně otevřena silniční dopravě.

Operační středisko hasičského záchranného sboru Kladno nařizuje z důvodu dlouhodobého sucha, zákaz rozdělávání otevřených ohňů.

Připomínáme odběratelům pitné vody, kteří ještě nemají zaplacené faktury, že splatnost vodného je do 30.4.2019.

SDH Olešná zvou děti i dospělé na tradiční čarodějnice, které se konají v úterý 30.4.2019 u Lesoparku u Vacherlohnů. Sraz všech čarodějnic a čarodějů je v 16 hod. u MŠ, odkud se čarodějnický průvod vydá k Lesoparku. Tam budou přepraveny soutěže a občerstvení s hudbou. Všichni jste srdečně zváni.