Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení 11. 9. 2019

Spolek za zdravou Olešnou pořádá v sobotu 21. a v neděli 22. září charitativní bazar "Dejte věcem druhou šanci". Máte-li doma věci, které již u vás nemají využití, můžete nám je poskytnout a my je za symbolickou cenu prodáme. Přijmeme věci kvalitní, nepoškozené z oblasti domácnosti, oblečení, dílna, knihy, časopisy, hudba a další různé drobnosti. Neprodané a nevyzvednuté věci budou dále darovány charitě a výtěžek z akce bude také rodělen potřebným. Příjem nepotřebných věcí se uskuteční v pátek 13. září od 17. do 19. hod. v altánku na návsi nebo je můžete odevzdávat do pátku 20. září v úředních hodinách na OÚ Olešná .

Divadlo komedie Pluto v Těních uvádí dne 11. října představení Nejslavnější scénky a šlágry z kabaretů. Účinkují Pavel Kikinčuk, Táňa Krchotvá, Jiří Bláha a další. Předprodej vstupenek je v Podbrdské hodpodě v Těních, cena vstupenky 250,- Kč.

Spolek pro občanské záležitosti při OÚ Olešná zve děti i dopsělé na tradiční Drakiádu, která se uskuteční 14. září od 15:00 h. na fotbalovém hřišti. Těšit se můžete i na opékání buřtů.

TJ Olešná oddíl nohejbalu zve občany dne 14. září na Nohejbalový turnaj trojic . Sraz je v 8:30 h. na fotbalovém hřišti. Registrace je možná buď na místě nebo předem na tel.: 721 014 794 pan Bartůněk. Občerstvení zajištěno.